Bizimle iletişime geçin; size en kısa sürede dönüş yapacağız.  Sizden haber almayı bekliyoruz!

  • E-posta
  • Telefon
    0 533 696 59 86
  • Adres
    Tatlısu Mahallesi Tezcan Caddesi Yesevi Sokak Dekon Plus Daire: 16 Ümraniye Istanbul (Ataşehir Şerifali Kamil Koç otobüs terminaline yürüme mesafesindeyiz)

 

Kybele Psikoloji’ye ulaşmak için;

Avrupa yakasından gelirken vapur ya da metro seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

-Vapurla gelirseniz Kadıköy’de inip rıhtımda bulunan otobüs duraklarında 14BK’ya binebilir, Ümraniye Vural Sitesi durağında inip 5 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz.

-Metro ile gelmeyi tercih ederseniz metroda Ümraniye çarşı durağında inip 10 numaralı otobüse binebilir ve Kıble durağında inebilirsiniz, indikten sonra 2 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz. Veya Kozyatağı metro istasyonunda inip taksi ile 10 dakikada merkezimize ulaşabilirsiniz.

Bostancı yönünden gelmek için 10 numaralı otobüse binip Kıble durağında inebilirsiniz, indikten sonra 2 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir yönünden gelmek için minibüse ya da 13 numaralı otobüse binip Şerifali Kamil Koç otobüs durağında inip 2 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yönünden gelmek için 14 BK’ya binip Ümraniye Vural Sitesi durağında inip 5 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yönünden gelirken ikinci seçenek olarak 13 numaralı otobüse binip Şerifali Kamil Koç otobüs durağında inip 2 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz.