Kybele Psikoloji, yetişkin, ergen ve çocuk alanında psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmeti veren ve bir ağacın kökleri gibi güçlü ve sağlıklı büyüme iddiasını sürdüren bir kurumdur.

Her türlü psikolojik sorununuz için danışmak ve destek almak istediğiniz durumlarda başvurabileceğiniz merkezimizde terapi, yönlendirme ve eğitim hizmetleri sunulmaktadır.

Kybele Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde yaşadığınız sorunların kaynağına inebilmek için şimdi ve burada ilkesinden kopmadan içsel bir yolculuğa ve kendini tanıma serüvenine başlarsınız. Burada terapistinizin misyonu, sizin yerinize çözümler bulmak, öğüt vermek ya da size hazır reçeteler vermek değil, başlamış olduğunuz içsel yolculuğunuza tanıklık etmek ve gereken yerlerde sizi desteklemek ve güçlendirmek üzere alternatifleri görmenizi sağlamak üzere kılavuzluk etmektir. Gerekli yerlerde kendinizi tanıma süreçlerinizi kolaylaştırmak üzere uygulanacak olan testlerle sürecin bilimsel yöntemlerle ilerlemesi amaçlanır. Yine terapinizin ilerleyen süreçlerinde gerekli olursa verilen ev ödevi uygulamalarıyla terapi sürecinde edinilen becerilerin günlük yaşama genellenmesi ve yerleşmesi sağlanır. Burada amaç, danışanın yaşamını terapist desteği olmadan bağımsız ve sağlıklı bir biçimde sürdürebilecek becerileri edinebilmesidir.

İlişki ve iletişim alanında çift olarak yaşadığınız problemler de aynı titizlikle ele alınıp terapi süreçlerinde elde edilen becerilerin tüm hayata uygulanabilmesi için destekleyici terapi yöntemleri uygulanır.

Çocuklarınızla ilgili yaşadığınız davranış problemleri, akademik becerilerle ilgili yetersizlikler, kaygı ile baça çıkma vb. gibi durumlarda da alanda kullanılan en güncel testler ışığında değerlendirme yapılarak terapi, yönlendirme ve eğitim hizmeti sunulmaktadır.

 

Danışmak ve destek almak istediğiniz zamanlarda Kybele Psikolojik Danışmanlık Merkezi yanı başınızda…

 

Eğer istiyorsan denemeye değer…